Laguppställning 2019

Skicka bild på laget till glenncostello11@gmail.com!

The Reunion

Peter Olsson, Petter Olsson, Håkan Dahlström och Martin Rydberg Hedén

Kontakt: Peter Olsson 070-6486720
E-post: peter-ohlsson@telia.com

Laget har BA

Team Hotjarn

Bertil Rahm, Thorild Jonsson och Pelle Adenäs

Kontakt: Bertil Rahm 070-5463398
E-post: bertil.rahm@telia.com

Laget har BA

X-mas

Lars Wallström, Urban Grenmyr, Bertil Sjöblom, Torvald Tranetoft, Hans Malmsten

Kontakt: Lars Wallström 070-5328212
E-post: wall46lw@gmail.com

Laget har BA

BirdNerdz

Jeanette Chrisander, Jennie Löfgren, Rebecka Jonpers och Gittan Matsson

Kontakt: Gittan Mattsson 072-3418062
E-post: gittan.matsson@gmail.com

Laget har BA

Lag SG

Bror och Britta Wallbom samt Hasse Hedin

Kontakt: Britta Wallbom 070-2861505
E-post: bror@sifferbo.com

Laget har BA

Nederlaget

Peter Svedin, Jan Magnusson och Magnus Fridolfsson

Kontakt: Magnus Fridolfsson 070-2443054
E-post: mfridolfsson@gmail.com

Laget har BA

Lag Uppstickarna

Yngve Hareland och Lotta Hedkvist Uppsala och Lars Ström Ludvika

Kontakt: Yngve Hareland 070-6537369
E-post: yngve.hareland@comhem.se

Laget har inte BA

Twitching Tits

Birgitta Rune, Inga-Lill Paulsen, Karin Björklund och Lilly Hansson

Kontakt: Birgitta Rune 070-6303986
E-post: birgitta.rune@swipnet.se

Laget har BA

Järnagässen

Simon Bäck och Jonas Pehrs

Kontakt: Simon Bäck 076-0241395
E-post: ursimonback@gmail.com

Laget har inte BA

Seniorerna

Åke Tidigs, Kalle Ehnström och Pelle Florell

Kontakt: Pelle Florell 070-3282383
E-post: pelle.florell@gmail.com

Laget har inte BA

Real X

Lars Nilsson och Carina Wallbom

Kontakt: Lars Nilsson 070-5828777
E-post: nilsson.lars785@gmail.com

Laget har inte BA

Spe(l)fåglarna

Göran Israelsson och Håkan Stoor

Kontakt: 070-5577877
E-post: goran.hallsjon@gmail.com

Laget har inte BA